Duyuru: TR Kartı ile ödeme yapanların Türk Lirası yöntemini seçmelerini öneriyoruz! Yurt dışı kartı ile ödeme yapanlar Euro seçebilirler.

Eğitim Kategorileri

Kadir KÖSEOĞLU

Beklenen Eğitim Yayında! A'dan Z'ye E-ticaret Eğitimi!

Türkiye 'nin EN DOLU ve EN UYGUN FİYATLI eğitimi! İndirim fırsatı bitmeden hemen kayıt olun!

E-ticaret Eğitimi v2.

Tek Paket! - Hepsi Bir Arada!

* Tüm eğitimlerin bir arada olduğu tek paket!

* Bu eğitim ile Shopify 'ı A'dan Z'ye öğreneceksiniz!

 

Eğitimi sizin için geliştirdik. 10 - 20 video olan eğitimler ile karıştırmayın. Meslek edinebileceğiniz bir eğitimden bahsediyoruz.

Eğitim içerisinde nasıl bir web siteni nasıl oluşturabileceğinizi, tasarımlarınızı nasıl yapacağınızı ve reklamları nasıl vermeniz gerektiğinden bahsediyoruz.

Eğitimi alacak arkadaşlar ilerleyen süreçte sadece meslek öğrenip e-ticaret yaparak değil bu işi pazarlayarak farklı alanlarda hizmetlerde verebilecek.

Eğitimi satın alan arkadaşları güzel sürprizler bekliyor diyebilirim... 

Ayrıcalıklı Abone!

PLUS ABONE

* Plus Abonelik Paketi Güncellendi!

* 2500₺ Değerinde Tema Hediye!

* Çok Daha Fazla Özellik İçin Hemen İncele!

 

Eğitim satın almayan arkadaşların daha hızlı şekilde iletişime de olması için ve bir çok bilgiye hızlı şekilde erişmesi için tasarlanmış bir gruptur.

 

Plus aboneler Discord gruplarında plus abonelere özel odalara erişerek ayrıcalık kazanır. Bunun yanında internet üzerinde ücretli satılan bir çok pdf 'e ücretsiz şekilde erişebilme hakkı sağlanır. Daha fazlası için PLUS GRUBU inceleyebilirsiniz.

Bire Bir Danışmanlık!

DANIŞMANLIK

Videolu eğitim dışında bire bir eğitim almak isteyenlere öneriyorum. Danışmanlık alarak tecrübelerinizi hızlı bir şekilde geliştirebilir ve e-ticaret alanında hızlı yol alabilirsiniz.

 

Danışmanlık 3 tip paketten oluşmaktadır ve en çok tercih edilen paket 6 Saat (1 Aylık) danışmanlık paketidir. Bu paketinin yanında +2 Aylık Plus üyelik hediye olarak verilmektedir.

 

Para Birimini Değiştir
EUR Euro
TRY Türk lirası