Duyuru: TR Kartı ile ödeme yapanların Türk Lirası yöntemini seçmelerini öneriyoruz! Yurt dışı kartı ile ödeme yapanlar Euro seçebilirler.

Eğitim Kategorileri

Eğitim İçeriği

Merhaba, uzun yıllardır web sektörünün verdiği tecrübe birikimleri ile hazırlanan bu eğitim sizlere neler sunuyor bundan kısa bir şekilde bahsedeceğim. Eğitim içeriğinden bahsetmeden önce neden bu eğitimi çıkardım kısaca bunu sizlere anlatayım.

Öncelikle uzun süredir başta Youtube olmak üzere şahsi sosyal medya ve mail hesaplarından bir fiil herkesin sorusuna yanıt vererek kimisine ise birebir destek vererek yardımcı oldum. Yeri geldi büyük problemlerini çözmesi için gerekli adımları detaylı anlattım.

Uzun süredir Telegram, Discord, Youtube, Instagram gibi kanallardan bir çok arkadaşımızın sorusunu yanıtladık ve halen devam ediyoruz. Şuan sadece gruplarımızda anlık +1.000 kişiden fazla arkadaşımızın bulunduğu sağlıklı bir network ağı kurduk. Herkes kendi arasında ücretsiz yardımlaşıyor ve problemlerini saygı çerçevesi içerisinde çözüyor.

Toplam Youtube ile birlikte 10.000 kullanıcıyı aşarak bir çok alanda ücretsiz şekilde yardım etmek hem zaman hem maliyet isteyen bir durum haline geldi.

Youtube ‘deki Eğitim serilerimiz devam ederken. Versiyon 2. olarak Shopify A’dan Z’ye eğitim serisini çıkardık. Bu seri ile sıfırdan bir kişi sadece online satışı değil meslek sahibi olacak.

Bu eğitim içerisinde neler var?

Yukarı da 10 ana başlıkta sınırladığımız eğitim paketimiz her geçen gün daha da gelişecektir. A’dan Z’ye kimseye para vermeden sitenizi kurabilir, logonuzu tasarlayabilir ve reklam hesaplarınızı bağlayarak web sitenizi reklam çıkabilirsiniz.

Eğitim Türkiye içi satışa mı yönelik?

Aslında tamamen öyle diyemem. Sonuç itibari ile eğitimdeki bir çok içeriği izleyerek yurtdışı satışlarınızda da kullanabilirsiniz.

Hiç bilgim yok sıfırdan öğrenebilecek miyim?

Videoları baştan sonra atlamadan izlerseniz kesinlikle artık e-ticaret sitenizi profesyonel şekilde kurabilirsiniz.

Eğitimi satın aldıktan sonra ne yapmalıyım?

Eğitimi satın aldıktan sonra sakin kafayla uygulamalı bir şekilde eğitimi komple bitirmenizi öneriyoruz. Bu süreçte aklınıza takılan soruları Discord sunucumuzdan PLUS ÜYELERE özel bölümden iletebilecekler ve PLUS ABONELERİN eriştiği tüm dokümanlara erişebilecekler!

Eğitim İçeriği Tüm Liste

6- Shopify A 'dan Z 'ye!

Yorumlar

9 Reviews

berat
5

kaliteli bir eğitim

harika bir eğitim olmuş gerçekten elinize sağlık

Mirzeaga Verdiyev
5

Eğitim

Gerçekden ilgilenmeleri + eğitim 10 numara

5

Kaliteli içeriği severim

Emeğine sağlık hocam harika bir içerik olmuş. Umarım kıymetini bilirler bu kadar dolu bir eğitimin

İrfan Karakurt
diademco.com.tr
5

Türkiye'nin en kapsamlı eğitimi

Gerçekten bugüne kadar gördüğüm en güzel en kapsamlı eğitim ben aldığıma pişman değilim kuruşu kuruşuna hak ediyor 💯

nurullah
harmonnyhome.com
1

eğitim alan kişi

Öncelikle bu eğitimi hazırlayan herkese teşekkürler. Verilen emekler gerçekten gözle görülüyor. e-ticaret v2 kullanıyorum çok memnun kaldım. eğitimi daha güzel hale getiren premium grup kesinlikle mükemmel. takıldığımız noktada anında çözüme ulaşabilmek ve anlık ilgi, eğitimden daha öğretici gerçekten...

Nurullah KURTOĞLU
harmonnyhome.com
5

EN SAMİMİ YORUM !!!!!!

Herkese merhaba ! Bu yorumu okuyan ve bu işe atılmayı düşünen arkadaşlar size seslenmek istiyorum. Herkes biryerlerden bu işi öğrenmenin peşinde benim gibi :), fakat kim öğretecek kim bu işi iyi yapıyor bilmek lazım. bende bunun peşine düştüm ve uzun bir araştırmadan sonra elle tutulur çok birşey bulamadım bulsamda pek faydasını göremedim taaaki araştırmaya devam ederken KADİR KÖSEOĞLU hocamla karşılaştım biraz takipçisi olduktan sonra eğitim ve sohbet gruplarını öğrendim ve katıldım. kendisi elinden geldiğince ilgi göstermeye çalıştığını farkettim bu hoşuma gitmişti amacı hayal satmak değildi sanki... eğitimini almak istedim fakat youtube kanalı hariç bir eğitim içeriği henüz gelmemişti. kısa bir süre sonra V2 EĞİTİMİ geldi direkt almak istedim. eğitime ?katılıp bu yola başladım. fakat beklentilerimin üstünde bir eğitim aldığımı farketmemiştim. 8\25 çalışan bir ekip çıktı karşıma. eğitimle beraber işler iyice hızlandı ve şuan işler gayet yolunda ve ben bu durumdan memnun olmamı belirtmek istedim.:)

Umut Eflatun
5

Çok Başarılı

Çok iyi eğitim serisi olmuş elinize kolunuza sağlık çok beğendim Tavsiye Ederim

ATAKAN
ATAKAN
5

TR nin en kaliteli eğitimi

Yılların tecrübesi ile en kaliteli bilgilere ulaşmak zerre kuruşuna kadar hak ediyor ;)

huseyincanreal
5

10/10 eğitim

Kuruşuna kadar hak eden bir eğitim.

Write a Review

6,368.00 ₺
  • Kurs seviyesi A' dan Z'ye
  • Kurs Süresi 10 Saat
  • Dersler 123
  • Sınavlar 0
  • Geçiş Yüzdesi 100
  • Sertifika Hayır
  • Dil Türkçe

%100 Güvenilir Ödeme:

ödeme resmi
Para Birimini Değiştir
EUR Euro
TRY Türk lirası