Plus Grup

 1. Aşağıda yazılan tüm kurallar [PLUS GRUBA] katılan tüm kullanıcılar okuyup, anlayıp, kabul etmiş saymaktadır.
 2. Plus grup içerisinde paylaşılan tüm dokümanlar sadece grup içerisinde kalmaktadır.
 3. Plus grup içerisinde paylaşılan dokümanlar, içerikler plus grup dışarısına çıkarılması kesinlikte yasaktır.
 4. Grup içerisi saygılı konuşmak çok önemlidir. Kimse kendi arasında sınıf ayrımı yapamaz!
 5. Plus grup üyeliğinizi başkasıyla paylaşamazsınız! Plus grubu hesap sahibi dışında başkası ile paylaşmayınız.
 6. Plus grup aylık olarak satılmaktadır ödemeleri aylık olarak yapılır. Süresi dolduğunda ödeme alınırsa devem eder eğer ödeme alınmaz ise o gün Plus gruptan düşersiniz.
 7. Normal kullanıcılara ayrılan zamandan öncelik olarak çok daha fazla Plus ve Kursiyer gruplarına ayrılır. Bugün ücretsiz grupta olan arkadaşlarımız tüm sorularına yanıt bulamaz iken Plus Grup üyeleri tüm sorularına yanıt almaktadır. Ama bu demek değildir ki sorulan soruya anlık hemen dönüş sağlanacak böyle bir durum olamaz. Ama soru görüldüğü gibi ilk cevap Plus Gruplara yapılır. Bu konuda tüm diğer Telegram ve Discord gruplarından daha iyi olduğumuzu biliyoruz.
 8. Plus grup içerisinde sorulan tüm soruların bu zaman kadar aynı gün içerisinde cevap verildi. Bazı durumlarda bu süreç tabiki daha uzun hale gelebilir.
 9. Plus grup içerisinde verilen Hediye Shopify Teması lisansı 1 yıl geçerlidir. Plus grup süresini yenilerseniz 1 yıl sonra tekrar süresini uzatabilirsiniz.
 10. Her ay yenilediğiniz plus grupta + yeni 1 lisans hakkı yoktur. Lisans sadece 1 siteye 1 kere tanımlanmaktadır. (Ek Lisans İçin İletişime Geçmelisiniz.)
 11. Plus grup yenilemesi yapıldıktan sonra iade yoktur!
 12. Sözleşme kuralları E-ticaret Sözlük Grubu tarafından günlük güncellenebilir.

Kursiyer

  1. Aşağıda yazan tüm kuralları eğitimi satın almadan önce okumuş ve kabul etmiş saymaktayız.
  1. Kursiyer grup içerisindeki tüm dokümanlar Plus Grup içerisinde kalmaktadır. Dışarıya kesinlikle paylaşılması yasaktır.
  1. Kursiyer grup içerisinde veya kursiyer olduğunuz için grup dışında argo veya üst perdeden konuşmak kesinlikle yasaktır.
  1. Eğitimi ekran kaydına almak kesinlikle suçtur, fark edildiği gibi adli işlem başlatılmaktadır.
  1. Eğitimi başkasıyla paylaşmak kesinlikle yasaktır.
  1. Eğitim içerinde bahsedilen konular veya siteleri başkaları ile paylaşmak yasaktır.
  1. Eğitimi satın aldıktan sonra eğitim videolarını izlemeden soru sormanızı önermiyoruz. ( Eğitimi komple bitirdikten sonra bir çok soru kafasınızdan silinecektir daha kaliteli sorular ile dolacaktır. )
  1. Normal kullanıcılara ayrılan zamandan öncelik olarak çok daha fazla Plus gruplarına ayrılır. Bugün ücretsiz grupta olan arkadaşlarımız tüm sorularına yanıt bulamaz iken Plus Grup üyeleri tüm sorularına yanıt almaktadır. Ama bu demek değildir ki sorulan soruya anlık hemen dönüş sağlanacak böyle bir durum olamaz. Ama soru görüldüğü gibi ilk cevap Plus Gruplara yapılır. Bu konuda tüm diğer Telegram ve Discord gruplarından daha iyi olduğumuzu biliyoruz.
  1. Her firmanın çalışma saati olduğu gibi bizim gruplarımızın da var bu süreç Pazartesi – Cumartesi: 09:00 – 18:30 ‘dır. Bu süreç böyle olmasına rağmen haftanın 7 günü 24 saat neredeyse tüm sorularınıza dönüş yapıyoruz.
  1. Eğitim videolarını online eğitim platformu üzerinden izlerken ekran paylaşımı yapmak veya üyelik bilgilerini paylaşmak veya üyeliğinizi satışı yapmak tamamen yasaktır.
  1. Eğitim satın alan tüm kursiyerlerimiz sistem aktif olduğu süre boyunca eğitimi online izleyebilir.
  1. Eğitimi satın alan tüm kursiyerlerimiz Discord üzerinde Kursiyer rankı alır ve özel kursiyer odasına eklenir.
  1. Eğitim alan tüm kursiyerler 2500₺ değerinde Shopify temasına 1 yıl boyunca sahip olabiliyor.
  1. Eğitim alan her kursiyer sadece 1 adet tema lisansına sahip olabilir. (Ek Lisans İçin İletişime Geçmelisiniz.)
  1. Eğitim satın alındıktan sonra ücret iadesi ve iptal kesinlikle yoktur.
  1. Eğitimi satın almadan önce aklınıza takılan soruları bizimle paylaşabilirsiniz.
  2. Eğitimi satın alan kişi eğitimi sınırsız süre ile dilediğiniz zaman izleyebilir güncel videoları takip edebilirsiniz.